Przejdź do treści strony

Ewelina Pernet-Szóstak | Kancelaria Adwokacka

Aktualności

PONIŻEJ PUBLIKUJEMY BIEŻĄCE INFORMACJE Z DZIAŁAŃ KANCELARII

26 June 2018

zapraszamy na stronę Facebook Kancelarii

aktualne informacje na temat naszych działań, szkoleń i publikacji znajdziecie Państwo na stronie Facebook : @kancelariaEPS

26 June 2018

obowiązek informacyjny administratora danych osobowych

Obowiązek informacyjny EPS

23 April 2015

Wsparcie w ramach projektu “Vademecum współpracy w Gminie Tarnowo Podgórne”

Informujemy, iż do końca kwietnia 2015 roku istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia w ramach projektu “Vademecum współpracy w Gminie Tarnowo Podgórne”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w partnerstwie z Gminą Tarnowo Podgórne.

Więcej informacji.

10 March 2014

Współpraca z “Głosem Wągrowieckim”

Informujemy, że od lutego 2015 roku nasza Kancelaria podjęła współpracę z Redakcją tygodnika “Głos Wągrowiecki”. W każdym numerze w rubryce porad prawnych publikowane są artykuły Adwokat Eweliny Pernet-Szóstak związane m.in. z problematyką nieruchomości rolnych.

Zapraszamy do lektury.

10 March 2014

podjęcie współpracy z WSNHiD

Kancelaria podjęła współpracę z Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Adwokat Ewelina Pernet-Szóstak w dniach 08 marca i 05 kwietnia 2014 r. przeprowadzi wykład dla studentów III roku kierunki Pedagogika z zakresu “Podstawy prawne III sektora”

10 March 2014

ostatnie dni projektu Centrum NGO

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Wielkopolski do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych finansowanych ze środków POKL. Projekt zakończy się 30 marca 2014 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail: kancelaria@pernet.com.pl , Kancelaria realizuje projekt wspólnie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Fundacją Kształcenia Ustawicznego “Peritia”.  strona www projektu http://centrumngopoznan.pl/

Design i Realizacja - jkosinski.pl